ВОРКШОП «ПЛАНУВАННЯ ВЕЛОМАРШРУТІВ ТА РОЗВИТОК ВЕЛОСИПЕДНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ» В РАМКАХ МАЙСТЕРНІ МІСТА ЖИТОМИР 2030

Дата публікації: 20.07.2023

20 липня в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2023» відбувся велосипедний воркшоп за участі заступника міського голови Олександра Шевчука, Управління транспорту і зв’язку ЖМР, Проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», ГО “Асоціація Велосипедистів Житомирщини”, ДУ «Житомирська політехніка», велоактивістів та під керівництвом Bike City consulting.

Учасники обговорили досвід різних міст України та Європи, приклади так званих «тихих вулиць», а також протрасували наступні перспективні велосипедні маршрути Житомирської міської територіальної громади:

🎯міські веломаршрути;

🎯 міжміські веломаршрути;

🎯рекреаційні й туристичні веломаршрути;

🎯веломаршрут EuroVelo.

Нагадаємо, що у Житомира є План сталої міської мобільності, в якому розвиток велосипедного руху є одним з пріоритетів сталої мобільності. Також у співпраці з Житомирською міською радою в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Укаїні ІІ» планується розробка такого стратегічного документу як концепція розвитку велосипедної інфраструктури, що створить рамкові передумови для комплексного розвитку велоінфраструктури. Крім того, запрошуємо долучатися до опитування щодо потреб у сфері велосипедного руху, що ляже в основу майбутньої велоконцепції. Посилання на опитування https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfdELh…/viewform

Читайте також