У Житомирі триває громадське обговорення проєкту Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Житомирської міської територіальної громади

Дата публікації: 25.10.2023

Нагадуємо, що з 13 по 26 жовтня триває збір пропозицій, поправок та зауважень до проєкту Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Житомирської міської територіальної громади. Всі зауваження та пропозиції будуть розглянуті та опрацьовані. На їхній основі формуватиметься остаточна редакція Концепції.

Свої пропозиції можна вносити у форму за покликанням: 🔗http://surl.li/mcqiy (до 26.10.2023 12:00).

Документи та графічні додатки першої редакції велоконцепції опубліковані за покликанням: 🔗https://is.gd/DiQDWF

13 жовтня 2023 року представники велоспілности, ключових підрозділів Житомирської міської ради, експертного середовища, громадськості, містяни і містянки обговорили у форматі онлайн під керівництвом консультантів Проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» першу редакцію Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Житомирської міської територіальної громади. Онлайн-трансляція події доступна для переглядц на фб-сторінку Житомирської міської ради за посиланням: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1339207410045504

Наразі у Житомирі майже повністю відсутня велосипедна мережа, проте дослідження показують, що громада має активний велосипедний рух та високий запит суспільства на розвиток велоінфраструктури. Розробка сучасної велоконцепції має на меті якомога краще повʼязати веломарштрути.

Міська веломережа повинна забезпечити звʼязок між житловими, діловими, промисловими районами, а також центром міста, залізничним вокзалом та обʼєктами загальноміського значення.

Наразі триває громадське обговорення проекту документа. Пропозиції та зауваження приймаються до 26 жовтня.

Нагадуємо, що концепція розробляється на замовлення Житомирської міської ради у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

🚴‍♀️Дякуємо, що підтримуєте розвиток сталої мобільності!

Читайте також