Велоконцепція: розробка веломаршрутів міста

Дата публікації: 27.10.2023

Відбулось чергове засідання робочої групи з питань розвитку велоінфраструктури в Житомирській міській територіальній громаді за участю ключових підрозділів Житомирської міської ради, GIZ, команди експертів BIKECITY CONSULTING, ДУ «Житомирська політехніка» та представників від велоспільноти. 

На засіданні розглядалось питання погодження ескізних проєктів організації дорожнього руху трьох перехресть (майдан Визволення, проспект Незалежності – Покровська, Київська – Вокзальна – проспект Незалежності – І. Сльоти), які будуть включені Концепції з розвитку велоінфраструктури в Житомирській міській територіальній громаді. Також розглядалось питання організації перших двох перспективних веломаршрутів у 2024 році. 

Нагадуємо, що Концепція з розвитку велоінфраструктури в Житомирській міській територіальній громаді розробляється Житомирською міською радою в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії.

Читайте також