Сьогодні — день без авто на користь велосипеда!

Дата публікації: 22.09.2023

Першим паркується на Михайлівській Віктор Малюта. Каже, велосипед як транспорт обрав давно. «Це екологічно, спортивно, швидко», — ділиться й додає: зумів закохати у двоколісного і своїх дітей. «Вони вже дорослі, працюють у столиці і обирають велосипед для руху».

Доїжджає через пішохідний міст, паркову зону, бульвар й Алла Румянцева. Жінка зізнається, велосипед прийшов в її життя не так давно. Однак, після перших поїздок вона зрозуміла, що відтепер у автівки шансів майже не залишилося.

Тетяна Герасимчук  про свого двоколісного друга говорить: велосипед — це любов!  Їй  вистачає семи хвилин, щоб дістатися робочого місця. Тоді як на громадському транспорті  –  хвилин з 20.

Ігор Дзюбенко, Олександр Шаринський  та Геннадій Фатхі на велосипеді завжди. Хлопці кажуть: двоколісний дозволяє тримати фізичну форму, а доїзд вранішнім містом покращує настрій.

Всі, хто зранку обрали велосипед, окрім бадьорості,  отримали подарунки — затишні пледи, світловідбивачі, парасольки. Отже, їздити велосипедом ще й вигідно!

Організатори заходу – Житомирська міська рада за підтримки німецько-швейцарського проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії.

Читайте також