З 16 по 22 вересня Житомир живе на хвилі сталої мобільності: приєднуйтесь до заходів та активностей в межах Європейського тижня мобільності !

Дата публікації: 15.09.2023

Цей тиждень – це час подумати про наше місто та нашу планету. Ми закликаємо всіх житомирян долучитися до заходів та активностей, що заплановані на цей тиждень, і зробити наш Житомир більш чистим, безпечним і зручним для всіх мешканців та гостей.
Спробуйте велосипедні прогулянки: заплануйте свій маршрут, візьміть велосипед та разом із друзями або сім’єю вирушайте в місто чи парк.
 Пішки до роботи: відмовтеся від авто на користь здоров’я та навколишнього середовища. Перші кроки – це завжди важливо!
Дізнайтеся більше: відвідайте екскурсію в трамвайно-тролейбусне депо чи поєднайтеся до воркшопу, щоб дізнатися більше про сталий транспорт та мобільність.
Збережіть навколишнє середовище: допоможіть знизити викиди вуглецю, залишаючи авто вдома і використовуючи громадський транспорт або велосипед.
Приєднуйтеся до нас у цьому захопливому марафоні подій та допоможіть нам зробити Житомир більш мобільним, здоровим та екологічно чистим містом для нас і для майбутніх поколінь.

Організаторами заходу є Житомирська міська рада у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Читайте також