URBAN CAFÉ: урбаністичні зустрічі в Житомирі

Дата публікації: 12.03.2018

6 березня 2018 року учні старших класів, студенти та активні мешканці Житомира зібралися в Інформаційному центрі для громадян Житомир 2030 на стратегічні урбаністичні посиденьки.

Учасники дізналися про діяльність проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” в м. Житомир від керівника проектного офісу Марії Байди. Микола Костриця, директор Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, розповів про причини та наслідки урбанізації, цілі сталого розвитку до 2030 року. Матвій Хренов, радник міського голови, виступив з презентацією про те, що таке бачення розвитку міста, як конкурують міста між собою, і навіщо місто має сформувати свою візію.

На особливу увагу заслуговує виступ студентів школи урбаністики CANactions, які поділилися своїм досвідом у сфері розвитку міст, зокрема щодо залучення громадськості, трансформації району Львова Збоїща.

Крім того, під час другої частини заходу учасники обговорювали цінності та працювали в групах над баченням розвитку міста Житомир до 2030 року. В кінці заходу кожна група представила свої напрацювання, які будуть використанні у майбутньому при формуванні бачення розвитку Житомира.

Дякуємо всім учасникам за змістовний діалог та цікаву дискусію!
До нових зустрічей! Слідкуйте за нашими анонсами 🙂

Читайте також