Для Житомира розробляється система статистичного моніторингу впровадження Концепції інтегрованого розвитку міста Житомир-2030 із залученням експертів всесвітньовідомої компанії Deloitte & Touche

Дата публікації: 06.03.2019

Затвердження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року є знаковою подією для міста і вимагає моніторингу її впровадження. Моніторинг Концепції включає три компоненти: соціальний моніторинг, статистичний моніторинг та фінансовий моніторинг.

Консультанти всесвітньовідомої аудиторської компанії Deloitte & Touche працюють зараз в місті над розробкою системи статистичного моніторингу: збирають, аналізують та доопрацьовують показники Концепції інтегрованого розвитку міста. До процесу також залучені 17 структурних підрозділів Житомирської міської ради, які протягом трьох днів проводять консультації з представниками компанії Deloitte & Touche.

Результатом стане підготовка ТЗ на розробку ІТ-інструменту для статистичного моніторингу впровадження Концепції. Це дозволить керівництву міста приймати управлінські рішення на основі даних, щоб максимально відповідати потребам міста та критеріям об’єктивності, прозорості та відкритості.

Нагадаємо, що 7 лютого 2019 року Концепція інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року була підтримана і прийнята більшістю голосів на 45-ій сесії Житомирської міської ради.

Концепція інтегрованого розвитку міста Житомир до 2030 року – це стратегічний документ, що визначає просторові та змістові напрямки розвитку міста на наступні дванадцять років. Концепція розроблена командою міжнародних та вітчизняних експертів у співпраці з Житомирською міською радою за широкого залучення громадськості в рамках німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

З повним текстом Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року можна ознайомитись тут

Читайте також