В Житомирі відбулось засідання Керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р.

Дата публікації: 01.03.2021

26 лютого 2021 року відбулось засідання Керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р. в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» за участі міського голови Сергія Сухомлина, секретаря Житомирської міської ради Віктора Клімінського, депутатів Житомирської міської ради, профільних заступників та керівників ключових департаментів і підрозділів.
Засідання відкрив Сергій Сухомлин, який звернувся до учасників з вітальним словом та наголосив, що Житомир активно впроваджує Концепцію інтегрованого розвитку, а також зараз обговорюється необхідність запровадження змін у структурі ЖМР для забезпечення сталості цього процесу.
У засіданні також взяли участь секретар ЖМР Віктор Клімінський, заступники мера Світлана Ольшанська, Сергій Кондратюк, Марія Місюрова, представники депутатського корпусу та ключових департаментів Житомирської міської ради. Заступники міського голови, відповідальні за ключові пріоритети Концепції, прозвітували про приведення у відповідність міських цільових програм, стан впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа», а також інших проєктів та заходів, визначених у Концепції, обговорили пріоритетні завдання на 2021 рік.
Довідка
Концепція інтегрованого розвитку міста Житомир до 2030 року – це стратегічний документ, що визначає просторові та змістові напрямки розвитку міста на наступні десять років. Концепція розроблена командою міжнародних та вітчизняних експертів у співпраці з Житомирською міською радою за широкого залучення громадськості в рамках німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». У Концепції визначені візія, пріоритети, стратегічні цілі, завдання та проекти для розвитку міста. В процесі підготовки стратегічного документа було проведено 4 форуми інтегрованого розвитку, 33 фокус-групи, 6 зустрічей з депутатськими фракціями, 40 засідань групи підтримки і робочої групи проекту, залучено 20 вітчизняних та 2 міжнародних експертів, а також понад 6000 представників різних сфер Житомира. В основу покладені світові та європейські тенденції інтегрованого розвитку, визначені Лейпцизькою хартією сталого європейського міста, Порядком денним сталого розвитку 2030 та директивами Хабітату ІІІ.
З повним текстом Концепції можна ознайомитись за посиланням: https://2030.zhitomir.ua/upload/iblock/299/2992e5ed1d20ce7f45b07d373181ab55.pdf

Читайте також