ОЗЕЛЕНЕННЯ МІСТА – ЦЕ ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата публікації: 31.08.2021

Про удосконалення політики житомирської громади у сфері озеленення дискутували 27 серпня під час інтерактивного семінару в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ».

Сталий розвиток зелених зон у місті – одна з цілей, яка прописана в Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року в пріоритеті «Зелене місто». У заході взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кондратюк, керівники управлінь та комунальних підприємств, які відповідальні за озеленення у місті.

Учасники визначили такі основні проблеми озеленення громади: нестача якісних та впорядкованих рекреаційних зон для комфортного відпочинку мешканців та гостей міста, непрофесійне кронування, безпека існуючих зелених насаджень, пошкодженні коріння дерев тротуарами, охорона існуючих насаджень, місця для посадки нових зелених зон.

«Щоб наше місто було гарним і квітучим маємо розробити правила озеленення житомирської громади. Це допоможе комунальним підприємствам, на утриманні яких є парки та сквери, будівельникам та іншим організаціям проводити озеленення територій за єдиною концепцією», – каже заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Читайте також