«Разом для Європи: солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє»: Житомир — на німецько-українській конференції муніципальних партнерств

Дата публікації: 15.11.2023

13-15 листопада у Лейпцигу проходить Шоста німецько-українська конференція муніципальних партнерств.

Фокус уваги — на модернізації інфраструктури, відновленні зруйнованих агресором міст і допомозі Україні. В програмі — обмін практичним досвідом, фахові  доповіді, приєднання до мережі партнерств…

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер та міністерка економічного розвитку й співпраці Німеччини Свенья Шульц привітали учасників. Власне, конференція муніципальних партнерств  і проходить під патронатом президента  Німеччини.

Секретар міської ради Віктор Клімінський та перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська представляють Житомирську громаду на конференції.

«Ми маємо значні досягнення у сфері енергозбереження та енергоефективності, оскільки навчились ефективно планувати, контролювати споживання, працювати з міжнародними партнерами. Проте це не дозволяє нам зупинятися, а навпаки стимулює до пошуку нових рішень, покращення якості впровадження проєктів та становлення громади», — зазначає Світлана Ольшанська під час  виступу  на фаховому форумі «EE1ST – ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕДУСІМ».

Житомир представив свій досвід у впровадженні Європейської енергетичної відзнаки, розбудові системи енергетичного менеджменту та окреслила  виклики й успіхи у сфері німецько-українських муніципальних партнерств.

Партнером по співпраці є Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», GIZ.

Форум присвячений представленню та обговоренню імплементації європейського принципу «Енергоефективність передусім», при проведенні робіт з відновлення, будівництва, ремонту та модернізації громадських споруд. Мета форуму —  напрацювання ідей та ініціатив для втілення цього принципу спільними зусиллями в межах конструктивної співпраці між муніципальними партнерствами.

Читайте також