Фахівці міської ради спільно із іноземними експертами продовжують розробляти програму інтегрованого розвитку міста

Дата публікації: 27.04.2017

В рамках реалізації проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” відбулось ІІІ засідання міждисциплінарної робочої групи проекту за участю міжнародного консультанта Марка Шваде.
Протягом майстерні представники департаментів та депутати міської ради визначали ключові цільові групи на які буде спрямований стратегічний розвиток міста (сучасна сім’я, молодь, студенти та сучасний бізнес).
Також в ході семінару учасники визначали сильні та слабкі сторони, можливості та загрози (проводили SWOT-аналіз), з якими стикаються зазначені цільові групи. “Люди в Укріїні традиційно більше звертають увагу на проблеми і труднощі. Ми повинні навчитись переналаштовуватись на пошук спільних сторін та можливостей, які відкриваються перед людьми. Ті міста, які зможуть окреслити своє майбутнє і сфокусувати на нього ресурси, будуть перемагати в конкурентній боротьбі і створювати якість життя. Впевнений Житомир стане одним з таких міст!” – наголосив Микола Костриця.


Довідка: Проект “Інтегрований розвиток міст в Україні” створений в рамках міжурядової співпраці України та Німеччини. Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Чернівців, Вінниці, Житомира та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія “Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”, а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також