Засідання Робочої групи проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” за участю ментора проекту Марка Шваде

Дата публікації: 20.06.2017

На засіданні підводили підсумки та ділились враженнями від проведеного урбаністично-культурного фестивалю“Майстерня міста Житомир 2017”.
Присутні поділились враженнями та внесли зауваження до заходу. Світлана Добрякова, експертка з економіки, прокоментувала інтерактивні дискусії з інтегрованого розвитку міста, які відбувались на 4 додаткових локаціях. Галина Семенець, експертка з креативної економіки, зауважила про те, що не було достатньої цільової аудиторії (зокрема представників управління освіти) під час проведення творчої майстерні щодо розвитку креативної економіки в рамках заходу «Майстерня міста». Марк Шваде зауважив, що під час проведення заходу «Майстерні міста» щодня відбувались запальні дискусії незалежно від того скільки там було людей. Він також наголосив на тому, що зібрана інформація в межах заходу буде передана в міську раду для відповідного реагування та аналізу. Щодо аналізу на мікрорайонах Марк Шваде сказав – “Це не єдине дослідження, планується дослідження в конкретних мікрорайонах, де будуть зібрані конкретні дані про очікувані зміни (де встановити парковку, дитячий майданчик чи інше)“.
Другою частиною засідання була робота у форматі світового кафе, де працівники управлінь та департаментів разом з депутатами Житомирської міської ради аналізували напрацювання експертів проекту, вносили пропозиції та зауваження до SWOT-аналізу у різних сферах, таких як охорона здоров’я, культура, транспорт і мобільність, екологія, економіка і житло.

Читайте також