Майстерня міських проривів у Житомирі: інновації – головний драйвер розвитку та необхідна умова виживання міста у сучасному середовищі

Дата публікації: 21.12.2017

21-22 грудня 2017 року в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст» в Житомирі проходить вже другий модуль курсу проектного менеджменту «Майстерня міських проривів», присвячений фінансовим аспектам управління проектами.
Модераторами цього модулю є один із засновників Києво-Могилянської бізнес-школи, екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета та відомий фінансист і викладач фінансових курсів ведучих бізнес-шкіл України та закордону Михайло Колісник.
Учасниками навчального курсу стали близько 80 службовців, працівників комунальних підприємств, викладачів вишів, депутатів міської ради та громадських активістів.
Метою Майстерні міських проривів є напрацювання проектів для розвитку Житомира у сучасному форматі проектного менеджменту, які можуть стати проривом не лише для Житомира, а й для всієї країни.
«У світі повно грошей, немає сильних команд і проектів. Ми використовуємо сьогодні тільки 5% фінансування, яке готові вкласти в Україну інвестори. Ми підірвали їх довіру марнотратством. Генеруйте ідеї!» – наголошує тренер та екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України Pavlo Sheremeta.
Загалом навчальним курсом передбачено шість тематичних модулів – «Стратегія», «Проекти», «Фінанси», «Впровадження», «Команда» та «Комунікація». Курс навчання розрахований на 6 місяців та передбачає активну роботу над реальними проектами у сфері розвитку міста, транспорту, медицини, екології, бібліотечної справи.
Майстерня міських проривів спрямована на розвиток та вдосконалення навичок проектного менеджменту міських управлінців та планувальників, які зможуть приймати ефективніші муніципальні рішення після успішного завершення курсу.
Майстерня міських проривів проходить в рамках програми підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради “Кваліфікація 2030”, що впроваджується в межах проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”.

Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» впроваджується в рамках міжурядової співпраці України, Німеччини та Швейцарії. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниці та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Основне завдання проекту – зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.

Читайте також