18 квітня відбувся практичний семінар «Управління муніципальними змінами за допомогою інструментів інтерованого міського планування»

Дата публікації: 18.04.2017

18 квітня в Домі української культури відбувся практичний семінар «Управління муніципальними змінами за допомогою інструментів інтегрованого міського планування».
Участь у семінарі взяли представники управлінь та департаментів міської ради. Програму семінару розділили на чотири частини, щоб детально зупинитись на певних питаннях, які в подальшому допоможуть втілювати нову практику в Житомирі.
Директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця наголосив на тому, що подібні семінари допомагають краще пізнавати досвід інших країн.
«Протягом поточного року, до нас завітає багато міжнародних експертів з Німеччини, Швейцарії та інших країн, які допоможуть нам глибше розібратись в тих, чи інших аспектах пов’язаних з інтегрованим розвитком та вузькими секторами в напрямі, що нас цікавить»,- поділився Микола Костриця
Під час тренінгу учасники були поділені на групи, які активно опрацьовували поданий матеріал та ділилися власними думками. Загалом обговорили такі теми як:
Інтегроване міське планування в Житомирі – роль департаментів та управлінь в процесі розвитку міста;
Інтеграція та взаємозв’язок Концепції інтегрованого розвитку міста з іншими муніципальними планами та стратегіями;
Муніципальний енергетичний план Житомира – пріоритетні проекти, пов’язані з роботою присутніх представників відділів;
Тренером виступив німецький консультант Клаус Хоппе, який наголошував на тому, що має бути комунікація серед всіх рівнів влади.
«За допомогою сьогоднішнього семінару, а також завдяки моєму 20 річному досвіду роботи в муніципалітеті сподіваюсь, що семінар надасть підтримку особисто вам і допоможе підтримати процес інтегрованого міського планування та співпраці в цій сфері серед усіх департаментів та управлінь міської ради. Всі ми розуміємо, що цей процес не може чекати лише на одну вказівку мера. Наприклад: почніть співпрацювати і співпраця розпочнеться. Звичайно ми потребуємо підтримки мера в цьому процесі , але врешті – решт все залежить від нас. Працювати над конкретними завданнями і дійсно розуміти процес, що така співпраця дозволить отримати певні переваги для всього міста та для кожного з нас»,- розповів Клаус Хоппе німецький консультант.
Зокрема до тренінгу долучилось близько 20 людей, які входять до робочої групи з впровадження концепції Інтегрованого розвитку, а також муніципального енергетичного плану.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також