Тендер на гендер: в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира відбувся тренінг «Ґендерний підхід як інструмент ефективного управління».

Дата публікації: 16.01.2018

Тендер на гендер: в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира відбувся тренінг «Ґендерний підхід як інструмент ефективного управління».
16 січня 2018 року в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира відбулась перша частина тренінгу «Ґендерний підхід як інструмент ефективного управління» під керівництвом , директорки Центру гендерної освіти ЖДУ ім.І.Франка Олени Остапчук та спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді і спорту ЖМР Світлани Євченко. Участь у тренінгу взяли: директор департаменту економічного розвитку ЖМР, керівниця відділу кадрів ЖМР, інші працівники ЖМР та експерти Групи підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м. Житомир.
Учасники та учасниці тренінгу з’ясували основні поняття, зокрема «стать» та «ґендер», обговорили гендерні стереотипи та шляхи їх подолання, ознайомилися з гендерною статикою. Важливою частиною тренінгу було вивчення кращих світових практик адаптації громадських просторів з урахуванням потреб різних цільових груп.
Висновком стало те, що планування розвитку міста Житомира до 2030 року має бути ґендерно-орієнтованим.

Отримані знання експерти Групи підтримки зможуть використати під час розробки завдань та проектів Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р., над якою зараз працює група міжнародних і місцевих фахівців.

Дякуємо тренеркам за професійність, а учасникам – за відкритість до нових знань, обмін досвідом та конструктивні дискусії.

Читайте також