Працівники Житомирської міської ради розвивають навички публічних виступів в рамках програми підвищення кваліфікації «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії»

Дата публікації: 16.02.2018

13-14 лютого 2018 року 17 працівників Житомирської міської ради взяли активну участь в інтенсивному дводенному тренінгу «Мистецтво публічного виступу» для працівників ЖМР.

Учасники тренінгу вчилися долати страх перед аудиторією, ознайомились з основними техніками постановки голосу та підготовки до публічного виступу під керівництвом досвідчених і талановитих тренерок Наталії Тарасенко та Олени Остапчук. Працівники ЖМР відпрацьовували здобуті навички в форматі дискусій, групової роботи, міні-лекцій, аналізу. Тренінг має на меті формування конкретних практичних навичок публічних виступів, які працівники ЖМР зможуть одразу застосовувати у своєму повсякденному та професійному житті.

І останнє, що не менш важливо, учасники тренінгу мали унікальну можливість проаналізувати свої виступи, визначити сильні та слабкі сторони, що завжди спонукає до переосмислення та вдосконалення власних виступів.

Читайте також