Дводенний тренінг «Мистецтво публічного виступу» для працівників міської ради

Дата публікації: 11.01.2018

Працівники Житомирської міської ради вчаться бороти страх перед аудиторією та розвивають навички публічних виступів в рамках програми підвищення кваліфікації «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії», що впроваджується за проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Новий 2018 рік розпочався з ефективного дводенного тренінгу «Мистецтво публічного виступу» для працівників ЖМР, який проходить в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира 11-12 січня 2018 року.

18 працівників ЖМР вчаться долати страх перед публічними виступами, опановують основні техніки постановки голосу та підготовки до публічного виступу під керівництвом досвідчених і талановитих тренерок Natalia Tarasenko та Olena Ostapchuk.

Учасники тренінгу працюють в форматі дискусій; групової роботи; міні-лекцій; аналізу. Тренінг має на меті формування конкретних практичних навичок публічних виступів, які працівники ЖМР зможуть одразу застосовувати у своєму повсякденному та професійному житті. І останнє, що не менш важливо, це весело

Читайте також