Управління проектними ризиками, побудова розкладу проекту, бюджет проекту та інші тонкощі проектного менеджменту на Майстерні міських проривів у Житомирі

Дата публікації: 08.02.2018

1-2 лютого 2018 року в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира проходить вже третій модуль Майстерні міських проривів під керівництвом екс-міністра економічного розвитку та торгівлі України Павла Шеремети та за участю відомого фінансиста і викладача фінансових курсів провідних бізнес-шкіл України та закордону Михайла Колісника.
В ході третього модулю команди розробляли бюджети для своїх проектів, знайомились із проектними ризиками, вивчали величезну кількість прикладів і ситуативних задач у форматі case-study. Однак найголовніше – учасники отримують експертно-консультативну підтримку при розробці 7 проектів, спрямованих на розвиток міста Житомира.
Нагадаємо, що метою Майстерні міських проривів є напрацювання 7 проектів для розвитку Житомира у сучасному форматі проектного менеджменту, які можуть стати проривом не лише для Житомира, а й для всієї країни.
Учасниками навчального курсу стали близько 80 службовців, працівників комунальних підприємств, викладачів вишів, депутатів міської ради та громадських активістів.
Отримані знання дозволять міським управлінцям та планувальникам приймати ефективніші муніципальні рішення після успішного завершення курсу

Читайте також