У Житомирі стартувала Майстерня міських проривів

Дата публікації: 27.11.2017

27 листопада 2017 року представники виконавчих органів Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради, депутати, викладачі, громадський сектор та бізнес розпочали свою роботу на першому модулі навчальної програми з проектного менеджменту «Майстерня міських проривів» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Відкрив майстерню Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми маємо унікальну можливість отримати знання, які допоможуть в реалізації проектів, над якими працюємо. Здобуті вміння керівники виконавчих органів задіють під час написання «Стратегії міста Житомир 2030», – зазначив міський голова.

Перше заняття модерував відомий український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета.

«Це не навчання в традиційному розумінні. Буде максимум практики, оскільки менеджменту, як і військовій справі, вчаться в «окопах». При цьому наголос потрібно робити на інноваціях. Через шість місяців ми повинні зробити перші прориви», – підкреслив Павло Шеремета.

Окрім мера міста, у заході взяли участь заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов, заступник міського голови з транспортних питань Дмитро Ткачук, директори ключових департаментів ЖМР та комунальних підприємств, депутати ЖМР, представники ОДА, громадськості та бізнесу.

Курс навчання розрахований на 6 місяців та передбачає активну роботу над реальними проектами у сфері розвитку міста, транспорту, медицини, екології, бібліотечної справи.
Майстерня міських проривів спрямована на розвиток та вдосконалення навичок проектного менеджменту міських управлінців та планувальників, які зможуть приймати ефективніші муніципальні рішення після успішного завершення курсу.

Майстерня міських проривів проходить в рамках програми підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради “Кваліфікація 2030”, що впроваджується в межах проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”.

Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» впроваджується в рамках міжурядової співпраці України, Німеччини та Швейцарії. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниці та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Основне завдання проекту – зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.

Читайте також