Майстерня міських проривів у Житомирі: через лідерство та співвідповідальність до прориву
“Лідери – це божевільні люди, але саме божевільним дивакам людство завдячує найкращими винаходами та проривами”
Анна Власова, Майстерня міських проривів, Житомир
Реформування політики управління персоналом у сфері державної служби – єдиний шлях до сталого розвитку та переформатування державних послуг, адже Україна і досі потерпає від гострої нестачі професіоналів на всіх ланках державного управління.
Яким має бути сучасний лідер? Чим лідер відрізняється від керівника? Якими навичками має володіти командний гравець? Що впливає на ефективність командної роботи? Все це та багато інших актуальних питань обговорювались під час 5-ого модулю Майстерні міських проривів, який проходив 29-30 березня 2018 року в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира 2030. Дводенний модуль був присвячений питанням управління персоналом, лідерству, організаційній поведінці, компетенціям, корпоративній культурі. Програма включала інтерактивні лекції (від засновниці школи HRM та радниці Адміністрації Президента України Анни Власової та засновника Києво-Могилянської бізнес-школи, екс-міністра економічного розвитку та торгівлі України Павла Шеремети), жваві дискусії, роботу в групах, презентацію напрацювань командами.
Участь у Майстерні міських проривів беруть близько 80 працівників органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, викладачів ВНЗ, депутатів Житомирської міської ради та громадських активістів. Зараз учасники працюють над 6 проектами відповідно до найкращих світових стандартів проектного менеджменту. На проривні проекти передбачене співфінансування із бюджету міста.
Загалом навчальним курсом передбачено шість тематичних модулів, п’ять з яких на сьогодні вже завершені.
Нагадаємо, що Майстерня міських проривів проходить в рамках програми підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради “Кваліфікація 2030”, що впроваджується в межах проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”.